kolor
czarny - terminy stałe kolor czerwony - terminy okazjonalne kolor niebieski
- wstępna rezerwacja
SALA |
PONIEDZIAŁEK |
WTOREK |
ŚRODA |
CZWARTEK |
PIĄTEK |
SOBOTA |
04 sala klubowa |
10.00-15.00 BRYDŻ SENIORZY |
10.00-14.00 Klub „Zdrówko” 18.00-20.00 Klub AA |
10.00-15.00 BRYDŻ SENIORZY 15.00-20.00 Klub Koronki i Haftu (II i IV tydzień miesiąca) |
|
|
|
06 siłownia |
9.00-11.00 Seniorzy |
|
9.00-11.00 Seniorzy |
9.00-11.00 Seniorzy |
||
07 „Marzenia” |
10.00-15.00 „Marzenia” |
10.00-15.00 „Marzenia” |
10.00-15.00 „Marzenia” |
10.00-15.00 „Marzenia” |
10.00-15.00 „Marzenia” |
|
3-4 choreografia |
18.00-20.15 Teatr Karolina |
9.00-11.00 Gimnastyka 11.15-13.30 Teatr Senior Karolina 16.00-18.15 Teatr – Dorota 19.15-20.00 Gimnastyka |
17.00-19.15 Teatr – Karolina |
9.00-11.00 Gimnastyka 11.00-13.00 Teatr Senior Karolina 16.30-18.45 Teatr – Dorota 19.15-20.00 Gimnastyka |
10.00-13.00 Teatr Marzenia )*
dzień dla
imprez. |
9.00-15.00 Chór K.Kozłowski |
5 A studio nagrań |
17.00-20.00 Studio piosenki |
17.00-20.00 Studio piosenki |
||||
5 B reżyserka |
14.00-20.00 gitary |
14.00-20.00 gitary |
14.00-20.00 gitary |
14.00-20.00 gitary |
||
11 muzyczna |
15.30-16.30 Instrumenty klawiszowe |
13.00-19.30 Instrumenty klawiszowe |
15.45-19.45 Instrumenty klawiszowe |
8.30-9.30 15.45-16.30 Instrumenty klaw. |
8.00-9.00 13.30.19.00 Instrumenty klaw. |
8.30-17.00 Instrumenty klawiszowe |
12-13 plastyczna |
12.00-13.30 17.00-19.15 |
9.00-12.00 12.00-13.30 17.00-19.15 |
9.00-12.00 12.00-13.30 17.00-19.15 |
12.00-13.30 17.00-19.15 |
12.00-13.30 17.00-19.15 |
|
20 językowa |
15.00-18.15 JĘZYK ANGIELSKI |
17.15-20.15 JĘZYK ANGIELSKI |
15.00-18.15 JĘZYK ANGIELSKI |
16.00-19.15 JĘZYK ANGIELSKI |
15.00-16.30 JĘZYK ANGIELSKI |
10.00-12.00 Skrzypce )* |
22 rekreacyjna (w pozostałym czasie |
9.00-13.00 Elfy 18.00-20.00 HIP-HOP |
16.30-18.00 Delfinki |
9.00-13.00 Elfy |
16.30-18.00 Delfinki |
9.00-13.00 Elfy 18.00-20.00 HIP-HOP |
|
23 świetlica |
13.00-18.00 świetlica |
13.00-18.00 świetlica |
13.00-18.00 świetlica |
13.00-18.00 świetlica |
13.00-18.00 świetlica |
10.00-15.00 świetlica |
sala 25 |
12.30-18.30 Zajęcia indywidualne |
12.30-18.30 Zajęcia indywidualne |
12.30-18.30 Zajęcia indywidualne |
12.30-18.30 Zajęcia indywidualne |
12.30-18.30 Zajęcia indywidualne |
|
31 historia
sztuki |
16.15-19.30 |
16.15-19.30 |
16.45-18.15 |
17.00-20.00 |
16.15-19.30 |
|
32 fotograficzna |
|
|
|
|
|
|
Sala 33 |
15.00-18.00 Język polski |
16.30-19.30 Język polski |
15.00-18.00 Język polski |
15.00-19.30 Język polski |
14.00-18.00 Język polski |
10.00-12.00 Skrzypce )* |
34 i 35 „Elfy” |
9.00-13.00 Elfy |
16.30-18.00 Delfinki |
9.00-13.00 Elfy |
16.30-18.00 Delfinki |
9.00-13.00 Elfy |
|
ZSZS 2 |
16.30-21.30 Mażoretki |
16.30-21.30 Mażoretki |
16.30-21.30 Mażoretki |
)* (2 razy w
miesiącu, konkretne terminy ustalane na koniec poprzedniego miesiąca)